KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7639237
nr 763 9237
Blandteknik
Signerad a tergo, Birch, Katedral, Paris, ramens innermått: 70x60
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 juni 2012
kl 19:07:36
30/5 00:51:56